Zapojte sa aj vy do našej súťaže o hlavnú cenu - rekonštrukciu kúpeľne snov v hodnote až 2500€ a tri vecné ceny v celkovej hodnote 150€ 

Chceli by ste aj Vy novú kúpeľňu snov úplne zadarmo?

Na našej stránke práve prebieha nová súťaž o kompletnú rekonštrukciu kúpeľne v hodnote 2500€, ktorú sme ochotní odovzdať výhercovi výnimočne kdekoľvek na území Slovenska.  Na súťaži sa môžu zúčastniť aj tí, ktorí už majú kúpeľne nové - zrekonštruované. Výhra je prenosná a dá sa aj zameniť. Viac o tom v informáciach o súťaži. 

Ten kto sa zapojí do súťaže bude zaradený do žrebovania a jeden z Vás získa túto úžasnú cenu kúpeľňu snov v hodnote 2500€. Ďalší traja súťažiaci získajú od nás vecné ceny - celkovo v hodnote 150€. 

Každá vecná cena zaradená do súťaže obsahuje kompletný balíček kvalitných čistiacich prostriedkov na kúpeľňu či celý byt v hodnote 50€. 


Aké sú pravidlá na platnú účasť v súťaži o kúpeľňu snov ?

Stačí ak na našom facebooku potvrdíte, že sa zúčastníte na vytvorenej udalosti - Žrebovanie Súťaže o kúpeľňu v hodnode 2500€. Nejedná sa samozrejme o reálne zúčastnenie - len virtuálne.  V prípade že by ste sa chceli aj reálne zúčastniť žrebovania, tak nás kontaktujte. Informácie o súťaži.

Účasť na udalosti žrebovania súťaže o kúpeľňu snov v hodnote 2500€ sa dá potvrdiť jedným súťažiacim iba raz, takže súťaž je maximálne spravodlivá a férová.

Žrebovanie sa bude konať práve z účastníkov vytvorenej udalosti. Budú sa žrebovať traja výhercovia vecných cien a jeden výherca hlavnej ceny.

Vyžrebovaných výhercov budeme informovať cez facebook, zároveň však budú uverejnení aj na našej www stránke. Účasťou v súťaži súťažiaci  udeľujú súhlas na zverejnenie svojho mena v prípade výhry na našich stránkach. 

Prečo by nebolo na škodu sem tam aj niečo pozdieľať?  Preto, aby sa o tom dozvedelo čo najviac Vašich známych a nazbieralo sa dostatočné množstvo súťažiacich na to, aby došlo aj k žrebovaniu hlavnej ceny. Podmienka pre žrebovanie hlavnej ceny kúpeľne v hodnote 2500€ je, aby bolo na účasť nahlásených minimálne 2500 súťažiacich. V prípade, že sa dostatočný počet súťažiacich nenazbiera, budú sa žrebovať len tri vecné ceny v celkovej hodnote 150€. Minimálny počet súťažiacich v tomto prípade nie je stanovený. 

Výherca hlavnej ceny môže požiadať aj o vyhotovenie drahšej kúpeľne v prípade, že si rozdiel ceny doplatí.

Hlavná výhra je prenosná. To znamená, že výherca môže darovať svoju výhru druhej osobe, o čom nás následne informuje.

Výherca hlavnej ceny si odovzdanie výhry bude môcť časovo naplánovať podľa seba v priebehu roku 2019. 

Taktiež je možné dohodnúť sa s nami na zmene druhu rekonštrukcie namiesto kúpeľňe - ale to už predbiehame.

Súťaž o kúpeľňu snov bola spustená 28.01.2018 ukončenie je 22.12.2018 o 12.00 hod. Následne prebehne žrebovanie a odovzdanie ceny. 


Táto súťaž je zameraná na získanie našich budúcich zákazníkov. Prevádzkovateľom súťaže nie je facebook ale Rekon-byt.sk.  Facebook nie je zodpovedný za akékoľvek problémy súvisiace so súťažou. Súťaž nie je v žiadnom prípade sponzorovaná, odobrená, riadená alebo spájaná s Facebookom. Neváhajte nás kontaktovať s prípadnými otázkami. Veľa šťastia Vám praje Tím Rekon-byt.


Úvod             Súťaž             Bytové jadro              Rekonštrukcie bytov             Fotogaléria             Kontakt