Zapojte sa aj vy do našej súťaže o hlavnú cenu - rekonštrukciu kúpeľne snov v hodnote až 2500€ a tri vecné ceny v celkovej hodnote 150€ - vyhráva každý.

Chceli by ste aj Vy novú kúpeľňu snov úplne zadarmo?

Na našej stránke práve prebieha nová súťaž o kompletnú rekonštrukciu kúpeľne v hodnote 2500€, ktorú sme ochotní odovzdať výhercovi výnimočne kdekoľvek na území Slovenska.  Na súťaži sa môžu zúčastniť aj tí, ktorí už majú kúpeľne nové - zrekonštruované. Výhra je prenosná a dá sa aj zameniť. Viac o tom v informáciach o súťaži. 

Ten kto sa zapojí do súťaže bude zaradený do žrebovania a jeden z Vás získa túto úžasnú cenu kúpeľňu snov v hodnote 2500€. Ďalší traja súťažiaci získajú od nás vecné ceny - celkovo v hodnote 150€. Zároveň každý kto sa zúčastní našej súťaže získa od nás 10% zľavu na akúkoľvek rekonštrukciu.

Každá vecná cena zaradená do súťaže obsahuje kompletný balíček kvalitných čistiacich prostriedkov na kúpeľňu či celý byt v hodnote 50€. 


Aké sú pravidlá na platnú účasť v súťaži o kúpeľňu snov ?

Splniť musíte len dve podmienky:

1.)  Na našom facebooku potvrďte, že sa zúčastníte na vytvorenej udalosti - Žrebovanie Súťaže o kúpeľňu v hodnode 2500€. Nejedná sa samozrejme o reálne zúčastnenie - len virtuálne.  V prípade že by ste sa chceli aj reálne zúčastniť žrebovania, tak nás kontaktujte. 


2.)  Zaregistrujte sa do súťaže cez náš kontaktný formulár. Zadajte svoje meno, email a text. Vyplnenie textu necháme na Vás. Odošlite a tým bude Vaša registrácia v súťaži hotová a platná. Vaše registračné údaje nebudú nami nijak zneužité.Informácie o súťaži.

Účasť na udalosti žrebovania súťaže o kúpeľňu snov v hodnote 2500€ sa dá potvrdiť jedným súťažiacim iba raz, takže súťaž je maximálne spravodlivá a férová.

Žrebovanie sa bude konať práve z účastníkov vytvorenej udalosti. Budú sa žrebovať štyria výhercovia a štyria náhradníci. Celý priebeh žrebovania bude uverejnený na našej www stránke a facebooku. Na žrebovaní sa môžete zúčastniť aj osobne - kontaktujte nás ak máte záujem. 

Vyžrebovaných výhercov požiadame cez fb, aby nám zaslali svoje emailové adresy súkromnou správou, ktoré použili pri registrácii do súťaže v našom formulári a prekontrolujeme to v našom systéme. Preto je pre účasť v súťaži nevyhnutné, aby ste sa nielen zúčastnili na fb udalosti, ale sa aj registrovali u nás priloženým formulárom. V prípade, že niektorý prípadný výherca nesplní obe podmienky súťaže dôjde následne k postupu 1. náhradníka, 2. náhradníka a tak ďalej. Registráciou účastník súťaže automaticky udeľuje súhlas prevádzkovateľovi súťaže na spracovanie poskytnutých osobných údajov (mena a e-mailovej adresy). Zároveň účastník súťaže udeľuje súhlas na zverejnenie svojho mena v prípade výhry na našich stránkach. Tieto osobné údaje budú použité len na nevyhnutne potrebné úkony spojené s touto súťažou. Prevádzkovateľ súťaže sa zaväzuje tieto údaje po ukončení súťaže odstrániť zo svojej databázy.  

Prečo by nebolo na škodu sem tam aj niečo pozdieľať?  Preto, aby sa o tom dozvedelo čo najviac Vašich známych a nazbieralo sa dostatočné množstvo súťažiacich na to, aby došlo aj k žrebovaniu hlavnej ceny. Podmienka pre žrebovanie hlavnej ceny kúpeľne v hodnote 2500€ je, aby bolo na účasť nahlásených minimálne 2500 súťažiacich. V prípade, že sa dostatočný počet súťažiacich nenazbiera, budú sa žrebovať len tri vecné ceny v celkovej hodnote 150€. Minimálny počet súťažiacich v tomto prípade nie je stanovený. Všetci súťažiaci zároveň od nás získavajú možnosť uplatniť si 10% zľavu na akúkoľvek objednanú rekonštrukciu v priebehu roka 2018.

Výherca hlavnej ceny môže požiadať aj o vyhotovenie drahšej kúpeľne v prípade, že si rozdiel ceny doplatí.

Hlavná výhra je prenosná. To znamená, že výherca môže darovať svoju výhru druhej osobe, o čom nás následne informuje.

Výherca hlavnej ceny si odovzdanie výhry bude môcť časovo naplánovať podľa seba v priebehu roku 2019. 

Taktiež je možné dohodnúť sa s nami na zmene druhu rekonštrukcie namiesto kúpeľňe - ale to už predbiehame.

Súťaž o kúpeľňu snov bola spustená 28.01.2018 ukončenie je 22.12.2018 o 12.00 hod. Následne prebehne žrebovanie a odovzdanie ceny. 


Táto súťaž je zameraná na získanie našich budúcich zákazníkov. Prevádzkovateľom súťaže nie je facebook ale Rekon-byt.sk.  Facebook nie je zodpovedný za akékoľvek problémy súvisiace so súťažou. Súťaž nie je v žiadnom prípade sponzorovaná, odobrená, riadená alebo spájaná s Facebookom. Neváhajte nás kontaktovať s prípadnými otázkami. Veľa šťastia Vám praje Tím Rekon-byt.


Úvod             Súťaž             Bytové jadro              Rekonštrukcie bytov             Fotogaléria             Kontakt