Recenzie 

Prosíme každého nášho zákazníka ktorý mal s našou prácou osobné skúsenosti v minulosti, alebo sme Vám práve dokončili rekonštrukciu o pridanie hodnotia. Pomôže to nám, ale hlavne našim potencionálnym zákazníkom. Pre pridanie hodnotenia použite priložený formulár na spodku tejto stránky pod hodnoteniami. Ďakujeme. • Dátum: 02.11.2023
 • Vložil: Miloš Opálený
 • Titulok: Ďakujeme za perfektnú robotu

Po dlhšom váhaní sme sa rozhodli s prerábkou bytového jadra. Na základe recenzií sme si vybrali firmu Rekon-Byt. A som presvedčený o tom, že sme si nemohli vybrať lepšie. Od prvého telefonátu až do ukončenia precíznej roboty sme boli mimoriadne spokojní. Pán Ondo je veľmi ústretový a férový človek. Na čom sa dohodnete vopred, to platí. Výsledok ich práce je úžasný, to musíte zažiť na vlastnej koži. Stojí to za to. Preto sa chceme poďakovať za perfektne odvedenú robotu, výbornú komunikáciu a hlavne našu spokojnosť a radosť s konečným výsledkom. Na záver by som chcel podotknúť, že si vážim chalanov, ktorí nám spríjemnili a skrášlili život v podobe krásneho nového jadra. Jedno veľké ďakujeme! Vrelo odporúčam túto firmu, pretože je férová a nesklame Vás. 


 • Dátum: 27.09.2023
 • Vložil: Juraj (Trnava)
 • Titulok: Rekonštrukcia kúpeľne, rozvody v kuchyni, búranie priečok, úprava stien a radiátorov. 

Pre našu rekonštrukciu rozvodov v kuchyni, prerábku kúpeľne (vrátane búrania nenosných priečok a vybudovania novej priečky), úpravu radiátorov a stien sme si zvolili firmu REKON-BYT a nemohli sme spraviť lepšie! Od prvého kontaktu s pánom Ondom som cítil, že to je správna voľba. Na osobnom stretnutí boli naše požiadavky vypočuté a následne prebehla diskusia, pri ktorej sme prebrali možnosti a riešenia, ktoré naše predstavy mali naplniť. Pán Ondo nám poskytol rôzne praktické rady a ochotne radil vo všetkom napriek tomu, že sám nevedel, či si jeho služby v konečnom dôsledku vyberieme alebo nie. Okrem adekvátneho nacenenia, boli práve jeho prístup, odbornosť a ústretovosť dôvodmi, pre ktoré sme si jeho firmu vybrali. Realizácia rekonštrukcie bola určitými a veľa krát nečakanými spôsobmi ovplyvňovaná prebiehajúcou pandémiou, avšak pán Ondo a jeho tím vynaložili maximálne úsilie, aby bola rekonštrukcia ukončená s minimálnym oneskorením. Počas rekonštrukcie sa vyskytli rôzne situácie, kedy bolo treba dodatočne prísť s riešeniami, pre naplnenie našich predstáv. Vďaka bohatým a dlhoročným skúsenostiam boli všetky tieto situácie vyriešené k našej spokojnosti. Vysoko oceňujem fakt, že pred samotnými úkonmi boli veci premyslené, naplánované a vykonané s citom pre detail. Pán Ondo bol nielen veľmi nápomocný pri odporúčaniach rôznych materiálov, pomôcok, či veciach, ktoré si objednávateľ zaobstaráva sám (žľab, sprchové dvere, vaňa, batérie, atď.) ale vždy mi priateľsky poradil aj pri úkonoch, ktoré som si z hľadiska rozpočtu musel vykonať svojpomocne. Všetky úkony boli realizované opatrne, aby nevznikli nečakané škody a zároveň v maximálnej možnej miere ohľaduplne voči susedom ako aj mne, keďže som počas prerábky v byte býval (v jednej vyčlenenej izbe). Každý deň po ukončení prác po sebe pracovníci upratali a spojazdnili sanitu pre uživanie. Apriek tomu, že kvôli pandémii bola rekonštrukcia časovo posunutá, bol dodržaný časový plán 3 týždne od začiatku prác. Môžem povedať, že pán Ondo nerobí pre zákazníka na 100% ale na 120%. A to je v dnešnej dobe veľká vzácnosť. Som rád, že som tohto človeka spoznal a veľmi rád ho vždy odporučím komukoľvek, kto bude potrebovať. A teraz máme v trojizbovom bauringu aj vaňu (150cm) aj sprchový kút (120x80xm). Wau, ešte raz ďakujeme! 


 • Dátum: 02.07.2023
 • Vložil: Karaková. Prievidza
 • Titulok: Rekonštrukcia bytového jadra.

Firma Rekon-Byt nám prerabala jadro. Boli sme s nimi maximálne spokojný. Kvalitne odvedená práca, ústretovosť, seriózne jednanie. Šikovný chlapci. Môžem ich len odporučiť. Prajem veľa úspechov a zákazníkov. 


 • Dátum: 03.05.2023
 • Vložil: Poláková, ČR - Pieštany 
 • Titulok: Rekonstrukce celého bytu

Vysoce seriózní jednání, kvalitně odvedená práce a spolehlivost, domlouvání telefonem při dořešení detailů během rekonstrukce - výborná spolupráce na vzdálenost cca 350 km . Určitě doporučuji. Děkujeme. 


 • Dátum: 15.04.2023
 • Vložil: Milan Oravec (Martin)
 • Titulok: Kúpeľňa v novostavbe                                  

Chcel by som sa touto cestou poďakovať chalanom z Rekon-bytu za veľmi pekne odvedenú prácu na kúpeľni v našom RD. Nebudem sa tu moc rozpisovať ale zhrniem to do pár slov ktoré ich vystihujú:
serióznosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, pekná práca - proste super spolupráca :) Môžem len a len odporúčať ďalej.


 • Dátum: 11.03.2023
 • Vložil: P.M. - VRUTKY
 • Titulok: Prerabka umakartoveho jadra

Neda mi to a musim aj ja prispiet svojim postrehom lebo ja som sa spolahla iba na tieto prispevky. Nasla som ich na nete a v kutiku duse som dufala aby všetko to co tu je popisane bola aj pravda. Su vseliake partie a pre mna ako zenu to bolo velmi tazke rozhodovanie. Obava, strach a panika z toho co je popisane na nete o kadejakych firmach mi nedali spavat. Rozhodla som sa pre Rekon-byt na zaklade osobneho stretnutia z ktoreho som mala dobry pocit a nelutujem. Vsetko dopadlo super a som nadmieru spokojna. Pocas prerabky som bola stale doma a byvala som v takom byte. Ochotne mi kazdy den spojazdnili vodu aj wc takze sa to celkom dalo. Ustretovost z ich strany bola ozaj velka. Dakujem este raz. Prajem vela zakaziek. PM 


 • Dátum: 13.12.2022
 • Vložil: Andrea Ondrišeková
 • Titulok: Rekonštrukcia kúpeľne Šurany
Pánovi Ondovi patrí naša veľká vďaka za rekonštrukciu kúpeľne. Oceňujeme najmä jeho odbornosť - nielen pri murárskych prácach, ale aj pri riešení elektroinštalácií, vodoinštalácií a aj pri kúrenárskych prácach. Rovnako oceňujeme aj jeho precíznosť, trpezlivosť a zmysel pre detail. Ochotne nám vždy radil, pri prvej obhliadke s nami spísal kompletný zoznam na nákup. Dohodu splnil skutočne do bodky v stanovenom časovom harmonograme.
Z nádherného výsledku sa veľmi tešíme a pánovi Ondovi prajeme veľa zdravia a úspechov.
Odporúčame všetkými desiatimi :) 

 • Dátum: 08.10.2022
 • Vložil: Rudolf Šulík
 • Titulok: Skvelá práca

Na pána Onda a jeho firmu sme sa obrátili s položením dlažby, kompletným zariadením kúpeľne a WC a so zárubňami a parapetami v celom dome. Naše skúsenosti môžeme zhrnúť nasledovne:
- výsledok práce je výborný, nesnažia sa robiť čo najjednoduchšie, ale podľa želaní zákazníka, aj keď to môže byť pre nich podstatne zložitejšie.
- nie je potrebné neustále kontrolovať postup/materiál a všetko spojené s prácami
- dohodnuté termíny a sumy platia, samotné práce sa nenaťahujú, skôr naopak
- vynikajúca komunikácia so zákazníkom, vie poradiť, v prípade, že je niečo potrebné/nejasné, vždy sa ozve
- vychádza v ústrety zákazníkovi a to aj nad rámec dohodnutého
- keďže na kvalitu sa čaká, je potrebné ozvať sa a dohodnúť dostatočne vopred.
Aby som to zhrnul, pána Onda a jeho firmu odporúčam každému a najmä ľuďom, ktorí si potrpia na kvalitu. Želám všetko dobré a pozdravujem v mene celej rodiny. 


 • Dátum: 15.09.2022
 • Vložil: Jozef (Bernolákovo) 
 • Titulok: Položenie dlažby, obkladov a sanity v novostavbe

Pri kúpe domu sme sa rozhodli ho prebrať v štádiu holodomu a dokončiť si ho podľa vlastných predstáv. Znamenalo to aj v dostatočnom predstihu nájsť zodpovedných, spoľahlivých, šikovných a ochotných majstrov, ktorými pán Ondo a jeho tím sú. Pochopil som, prečo treba takýchto majstrov hľadať s veľkým predstihom, tí šikovní bývajú vyťažení na dlho vopred. Zverili sme im pokládku dlažby, obkladov a sanity. Popri tom sa vyskytli ako to býva nepredvídateľné okolnosti v podobe nutnosti operatívne upraviť riešenie hrubej stavby v kúpeľni, s čím si pán Ondo profesionálne poradil. Navyše ochotne vždy poradil, ako by bolo najlepšie dielo upraviť aj po vizuálnej stránke tak, aby opravilo prípadné nedostatky hrubej stavby. A určite nie v poslednom rade bol pán Ondo ochotný garantovať vopred dohodnutú cenu diela, čo sa vidí asi veľmi zriedkavo. Za odvedenú prácu mu veľmi pekne ďakujeme. 


 • Dátum: 21.05.2022
 • Vložil: František Škuliba
 • Titulok: Rekonštrukcia kúpeľne

Ďakujem za prerábku starej kúpeľne s vaňou na modernú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Dodržali celú dohodu a s profesionalitou vyriešili aj nepredvídanú udalosť
Ďakujem a prajem veľa úspechov a dobré zdravie.
F Škuliba Nové Zámky


 • Dátum: 28.02.2022
 • Vložil: Miloš K. - Žiar Nad Hronom
 • Titulok: PRESTAVBA JADRA

Sľúbil som Vám pri dokončení rekonštrukcie že napíšem príspevok tak píšem. Síce trochu neskôr tak dúfam že to nevadí.

Od prvého momentu už po telefóne ústretovosť ktorá vydržala až do úspešného konca našej prestavby. Nemal som na túto partiu žiadne odporúčania od nikoho ale rozhodol som sa predsa len pre spoluprácu s nimi. Cenovo neboli síce najlacnejší ale už teraz viem prečo. Ostatné ponuky boli lacnejšie ale aj drahšie. Teraz si už môžem trúfnuť tvrdiť že tie lacnejšie by pravdepodobne nedopadli až tak dobre alebo by sa predražili. Totižto nik iný okrem p.Ondu nám nebol ochotný konečnú sumu prestavby garantovať. Pokiaľ má človek určitý rozpočet do ktorého sa musí vtesnať je táto garancia na nezaplatenie. Od začiatku až do konca 100% spoľahlivosť, dochádzka, žiadne prestoje, všetko pekne nadväzovalo na seba. Dodržali garantovanú cenovú ponuku tak ako sľúbili, termín dokončenia sedel - žiadne výrazné meškanie. Naviac sme dostali 20% zľavu na nákup sanity, obkladov, dverí a zárubní. S prevedením a kvalitou práce sme boli spokojní. 

Na záver teda asi toľko - som rád že sme sa pre Vás rozhodli a budeme Vás ďalej len a len odporúčať.


 • Dátum: 14.12.2021
 • Vložil: Peter Benko - Martin
 • Titulok: Rekonštrukcia jadra a bytu

Rekon-Byt, pán Ondo a jeho kolegovia je skvelá voľba. Skutočne vrelo odporúčam a potom vás začne akákoľvek rekonštrukcia baviť. Všetko čo nájdete napísané na webových stránkach Rekon-Bytu je pravda. Od prvého kontaktu, vzniku dohody, zmluvy, cez realizáciu až po odovzdanie hotového diela to bola radosť spolupracovať. Ľudský, profesionálny prístup s kvalitnou a peknou prácou s citom pre detaily, veľká ochota poradiť a vyriešiť veci, ktoré sú pre vás problém. Zodpovednosť, spoľahlivosť, kvalita a dodržanie dohôd a termínov pri veľmi rozumnej cene sú atribúty, ktoré dnes tak ľahko nenájdete. Mne radosť z prerobeného bytu priniesla šťastná náhoda na internete, keď som našiel Rekon-Byt. Na záver zostáva dodať jedno veľké ĎAKUJEM.


 • Dátum: 10.11.2021
 • Vložil: Peter Matula - Turc.Teplice
 • Titulok: Rekonstrukcia bytoveho jadra

Dobry den pan Ondo, chcel by som vam v mene mojom i v mene rodicov velmi pekne podakovat za brilantne odvedenu pracu na rekonstrukcii bytoveho jadra v byte mojho otca v Turcianskych Tepliciach a tiez za vas ludsky a profesionalny pristup. Sice sme vasu firmu na internete objavili len nahodou, ale povazujem to za stastie. Rychla dohoda, rozumne ceny, pedantna a pekna praca, to sa dnes casto nevidi. Velmi radi vas odporucime aj dalsim ludom.
Dakujeme este raz velmi pekne za vas pristup, majstrovsku robotu a prijemnu spolupracu. Lepsie sme si vybrat nemohli!
Vela uspechov prajem.Peter Matula 


 • Dátum: 19.09.2021
 • Vložil: poma0612 - Šurany
 • Titulok: Rekonštrukcia bytového jadra

Rekon-byt je záruka kvality, profesionality a spoľahlivosti. Páni majstri boli ústretoví, mali trpezlivosť s vysvetľovaním, ochotní riešiť veci ako by sa dali urobiť a nie naopak. Poradili, prípadné zmeny realizovali bez reptania a na vysokej odbornej úrovni. Ak ste sa ešte nerozhodli akú firmu pozvete na prerábku svojej kúpeľne, neváhajte! Vrelo odporúčam Rekon-byt: určite neoľutujete!


 • Dátum: 12.07.2021
 • Vložil: Iveta Zajacová (Prievidza)
 • Titulok: Bytové jadro


Chceme sa veľmi poďakovať p. Ondovi za rekonštrukciu bytového jadra. Mali sme viac mimoriadnych stavebných požiadaviek, keďže sa staráme o postihnutú sestru a všetko s nami p. Ondo prekonzultoval, odporučil detaily, ktoré sme ocenili až neskôr. Práce prebehli podľa dohody, cena zostala rovnaká, ako sme sa na začiatku dohodli. P. Ondo pracoval, aj keď ho seklo v krížoch a na výsledku sa to nijako neprejavilo. Po roku nám pomohol vybaviť aj reklamáciu vodovodnej batérie v SIKU, proste služby tak, ako majú vyzerať. Už je to jeden a pol roka a žiadne problémy nenastali, práce boli vykonané profesionálne. Rozhodne túto firmu odporúčam.


 • Dátum: 15.05.2021
 • Vložil: Mária K. Bratislava
 • Titulok: Rekonštrukcia bytu


V prvom rade by som sa chcela poďakovať za skvelo odvedenú prácu aj za zľavu ktorú ste mi vybavili pri nákupe v Siku. Trvalo to trochu dlhšie ako sme odhadovali, ale vieme prečo. Vaša chyba to nebola. Chcela by som sa Vám preto týmto ešte raz ospravedlniť za moju unáhlenú reakciu a prchkosť, ktorou som Vašich majstrov pravdepodobne poriadne zaskočila. Bolo toho na mňa počas rekonštrukcie veľa, stále som mala obavu či to dobre dopadne, či sa to stihne a podobne. Viete, človek prerába byt raz za život a preto býva vystavený stresu a nedôvere. Keby som vedela už na začiatku, že sa môžem na Vás spoľahnúť a dopadne to všetko nad moje očakávania, určite by sa nám spolupracovalo oveľa lepšie. Ešte raz za všetko ďakujem a budem Vás ďalej len a len odporúčať.


 • Dátum: 14.02.2021
 • Vložil: Ľubica Gajdošová ,Martin
 • Titulok: Velké poďakovanie


Dobrý deň pán Ondo

Chcem sa Vám ešte raz velmi pekne poďakovať za skvelo odvedenú prácu pri rekonštrukcii kupelne a WC.Som strašne rada že som našla takú skvelú partiu odborníkov a majistrov ktorí kvalitou svojej prace robia česť svojmu remeslu. S rekonštrukciou sme maximálne spokojný.Splnili ste všetky moje očakávania nie len kvalitou ale aj jej rýchlostou.Ďakujem Vám aj za Vašu ústretovosť aj pomoc pri výbere a zabezpečení materialu a sanity potrebnej na rekonštrukciu . Vrelo Vás budem odporúčať všetkým záujemcom o úprave bytových jadier ako aj iných prác.Určite nebudú sklamaný z Vášho výberu.Samozrejme ďakujem aj Vašim spolupracovníkom Paťkovi a Majovi.Ešte raz veľká vďaka Ľubica Gajdošová PS: už som raz pisala ale asi do vašich odpovedí trochu som to asi pokašlala nevadí ...teraz som to opravila dík


 • Dátum: 20.12.2020
 • Vložil: Darina Šmátralová
 • Titulok: PRERÁBKA JADRA - BRATISLAVA


Dobrý deň pán Ondo,

ešte raz Vám a Vašim spolupracovníkom veľmi pekne ďakujem za rýchle a kvalitne vykonanú rekonštrukciu kúpeľne a WC. Cením si Váš seriózny prístup, splnenie všetkého, na čom sme sa telefonicky alebo osobne dohodli a cenné rady, ktoré ste mi poskytli počas prác. Hoci mám už peknú "kôpku" rokov a stretla som sa s viacerými majstrami pri úprave bytu, Vy a Vaša partia jednoznačne u mňa vyhrávate. Ste skutoční majstri na pravom mieste a robíte česť Vášmu remeslu. Pretože som Vašim prístupom ku mne a k práci, ako i s jej výsledkom, v plnej miere spokojná a páči sa aj všetkým v rodine a susedom, odporúčam Vašu firmu a prácu všetkým serióznym priateľom a známym. A na budúci rok s Vami počítam pri ďalšej úprave bytu.

Ing. Darina Šmátralová


 • Dátum: 15.11.2020
 • Vložil: Martin K. SENEC
 • Titulok: Rekonštrukcia kúpeľne


Chcel by som sa týmto ešte raz chalanom poďakovať za perfektne odvedenú prácu. Z bývalej špajze v našom rodičovskom dome máme teraz luxusnú kúpeľňu. Ochotne nám pomohli pri výbere sanity a obkladov, dokonca nám prepustili ich zľavy v plných výškach. To sa dnes len tak nevidí.

Môžem a teda ich aj budem len a len odporúčať ďalej.

Ešte raz vďaka.


 • Dátum: 02.08.2020
 • Vložil: Ela Poláčková, Pezinok
 • Titulok: Všetko ide, keď sa chce :)


Ani neviem kde začať :) Máme za sebou tri týždne spolupráce s touto firmou, vedenou absolútnym profesionálom vo svojom obore a súčasne neskutočne príjemným a charizmatickým človekom - p. Leom Ondom. Začalo to telefonátom, plným mojich spísaných otázok a jeho trpezlivým, extrémne milým a otvoreným odpovedaním na každú jednu z nich. Hneď po, som vedela, že nepotrebujem hľadať ďalej. Prerábali sme polovicu bytu (komplet nová kúpelňa, toaleta, elektrina, nové omietky v kuchyni, chodbe, všade pokládka dlažby a obkladov - a že ich nebolo málo :) . Som veľmi náročná na detaily a očakávala som tie najlepšie služby. Rekonštrukcia prebehla ukážkovo. Každý deň som s úžasom sledovala, ako postupujú a priam čarujú :) Precízne odvedená práca a zároveň super ľudia, ktorých som si za tento spoločne strávený čas veľmi obľúbila. Toto je kombinácia o ktorej každý človek pred samotnou rekonštrukciou iba sníva. Je úžasné, že existuje firma, ktorá Vám tieto sny pretaví do bežnej reality.

Ďakujem moc všetkým trom, neviem si predstaviť lepšiu zostavu - Leo, Paťo, Majo. Každý jeden z Vás je u nás kedykoľvek vítaný :)


 • Dátum: 26.05.2020
 • Vložil: Tuššová Jana
 • Titulok: Prerabka jadra


Mam zaujem o zburanie bytoveho jadra a prerabky kupelne. Som zo šenkvic. 0949256935


 • Dátum: 14.02.2020
 • Vložil: Helena Čapičíková
 • Titulok: Bytové jadro - rekonštrukcia Trnava


Dobry den pan Ondo,

Chcela by som sa Vam podakovat za skvele odvedenu pracu Vasho teamu pri rekonstrukcii bytoveho jadra na Clementisovej 37 v Trnave.

Sme velmi spokojni s vysledkom rekonstrukcie jadra tak ako aj podlah a malovky.

Specialna vdaka patri panovi Michalovi Slanemu, ktory bol naozaj velmi ochotny , dokonca aj doriesil problem s termostatickou bateriou po prerabke.

Budem Vas teda len odporucat dalej


 • Dátum: 21.11.2019
 • Vložil: Dagmar P. Bratislava
 • Titulok: Rekonštrukcia kúpelne.


Dobrý deň,

veľmi sa chcem poďakovať pánom majstrom z firmy Rekon-byt. Tak ako som sa obávala celej rekonštrukcie, tak super dopadla.

Keďže je na trhu veľa podvodníkov, obávala som sa, aby som nejakým nenaletela aj ja. No pán Ondo je profesionál či už v pracovnej stránke, či v ľudskej. Vždy mi najprv všetko dopodrobna vysvetlil, ochotne odpovedal na moje neustále otázky :-) radil mi pri výbere obkladačiek, sanity a doplnkov. Vždy bol trpezlivý, pokojný a s úsmevom na tvári.

Práca krásne prevedená, rýchlo a hlavne, čo som bola veľmi milo prekvapená čistota-majstri si vždy po sebe upratali a nakoniec mi odovzdali vyleštenú kúpeľňu :-)

Takže ešte raz veľké ĎAKUJEM a firmu Rekon-byt môžem len odporúčať.


 • Dátum: 02.10.2019
 • Vložil: Miroslav K. - MARTIN
 • Titulok: kompletná prerábka bytu na kľúč


Veľmi pekne odvedená práca do posledných detailov, dodržaná cena rekonštrukcie, maximálna ústretovosť - super spolupráca. Všetko som nechal na majstrov (dispozičné riešenie, výber materiálov, obkladov, sanity, podláh a podobne) a výsledok ma veľmi milo prekvapil. Ešte raz ďakujem a želám veľa zákazníkov.


 • Dátum: 01.06.2019
 • Vložil: Alena a Dušan Petrik
 • Titulok: poďakovanie


Pan Ondo, dakujeme Vam aj Vasmu kolektivu za perfektne a nacas vykonanu pracu pri prerabke nasho bytu. Sme velmi radi, ze sme Vas spoznali a dali si Vam nas byt prerobit. Mozeme povedat len tolko, ze Vasa robota je na vysokej urovni a urcite by ju takto ohodnotili aj v zahranici.Chceli by sme povedat len tolko, ze sme radi, ze uz aj na Slovensku su taki perfektni odborníci, ktori si na praci daju velmi zalezat. Prajeme Vam vela úspechov,vo vasej dalsej praci. S uctou k Vam Alena a Dusan Petrik z Toronta


 • Dátum: 15.02.2019
 • Vložil: Michaela BA
 • Titulok: Rekonštrukcia jadra


Super prácička, máme novučičké krásne jadro. Dostala som odporúčania na túto partiu a teda maximálna spokojnosť.

Ďakujem


 • Dátum: 23.11.2018
 • Vložil: Jozef Matejčík
 • Titulok: Rekonštrukcia bytu PEZINOK


Práve sme si prebrali náš krásne zrekonštruovaný byt. Som rád sme sme sa s rekonštrukciou obrátili práve na firmu REKON-BYT. Dopadlo to všetko podľa našich očakávaní a sme nad mieru spokojní. Chcem sa Vám prostredníctvom tohto príspevku veľmi pekne poďakovať a popriať Vám veľa úspechov vo Vašej práci. Škoda len, že sa tu nedajú umiestniť aj fotky z rekonštrukcie.

Jozef M. PK


 • Dátum: 06.10.2018
 • Vložil: Lucia Bratislava
 • Titulok: Maximálna spokojnosť


Prostredníctvom firmy REKON-BYT sme prerábali kúpeľňu a kuchyňu. Práce vykonali v dohodnutom termíne za vopred dohodnutú cenu, ktorú na euro presne aj dodržali. Počas celej rekonštrukcie boli majstri ústretoví a trpezliví, nakoľko sme si tam povymýšľali rôzne obtiažnosti. Z našej strany maximálna spokojnosť s prístupom a odvedenou prácou. Týmto by som sa chcela majstrom poďakovať a zaželať im veľa úspechov v ich práci. Ďakujem L.M.


 • Dátum: 26.06.2018
 • Vložil: Martin Korauš
 • Titulok: Rekonštrukcia bytoveho jadra


Chcel by som sa podakoval firme REKON-BYTza perfektne vykonanu pracu pri prestavbe bytoveho jadra vo Vrakuni v BA.Som rad ze mozem konstatovat ze este na Slovensku existuju podnikatelia,ktory splnia do bodky to co slubia za vopred dohodnutu cenu.Vsetky prace boli vykonane profesionalne a v termine.Prijemny a seriozny ludia.Vrelo odporučam.Prajem vela spokojných zakaznikov.Pokial budem este niekedy rekonstruovat urcite budete prvy komu zavolam:)

Mimochodom Vase rozperky Vas cakaju u mna v aute:)


 • Dátum: 06.02.2018
 • Vložil: Dalibor Kišac
 • Titulok: Prestavba jadra


Veľmi rád by som sa chcel poďakovať p. Ondovi a jeho kolegom za dobre odvedenú prácu pri prestavbe starého jadra.

Prestavbu realizovali v dohodnutom termíne (dokonca o deň skôr), svojimi skúsenosťami vedeli poradiť i vyriešiť rôzne vzniknuté problémy.

Obklady i dlažba sú uložene veľmi pekne, ako i ostatné vybavenie.

Sme radi, že sme si počkali na f.REKON-BYT i cez ich vyťaženosť.

Prajem Vám veľa úspechov ako v pracovnom,tak i v súkromnom živote.

P.S:

zabudli ste si u nás metlu :)


 • Dátum: 23.01.2018
 • Vložil: Martin a Alena
 • Titulok: prestavba umakartového jadra


Už po našom prvom informačnom telefonickom rozhovore som mal z Vás dobrý pocit. Mali sme aj nižšie cenové ponuky, ale niečo nám nahováralo že máme ísť do toho s Vami. Žiadna firma nám nebola schopná zaručiť konečnú cenu za rekonštrukciu ešte pred jej začatím, bolo jednoducho na Vás vidieť že máte takéto prestavby v malíčku. Presné a rozhodné odpovede na naše otázky, presné cenové odhady materiálov a podobne.Termín a čas obhliadky dodržaný na minútu presne.

Som veľmi rád, že sme sa rozhodli práve pre Vašu firmu. Pofesionálne poradenstvo, pomoc pri výbere sanity a obkladov presne tak ako sľubujete. Priebeh rekonštrukcie bol bezproblémový a výsledné dielo perfektné. Nemám čo dodať, jednoducho super spolupráca a kvalitne odvedená práca. Odporúčam a budem len odporúčať. Prajeme veľa pracovných úspechov a ostaňte pri zemi :)

Maťo a Ala


 • Dátum: 06.08.2017
 • Vložil: Dinkovci
 • Titulok: Bytové jadro,rekonštrukcia


Pán Ondo ďakujeme za skvele vykonanú prácu pri rekonštrukcii bytového jadra, všetko prebehlo hladko bez komplikácii s výsledkom sme spokojní. Ohlásime sa znova.


 • Dátum: 13.04.2018
 • Vložil: ALENA / TRNAVA /
 • Titulok: REKONSTRUKCIA BYTOVEHO JADRA


VDAKA FIRME REKON-BYT SA PREMENILO NASE STARE UMAKARTOVE JADRO NA NIECO KRASNE .TYMTO SA VAM CHCEM PODAKOVAT ZA DOBRE ODVEDENU PRACU A ZELAM VELA SPOKOJNYCH ZAKAZNIKOV.


 • Dátum: 07.12.2017
 • Vložil: Andrea Pitoňáková, Bratislava
 • Titulok: Rekonštrukcia


Dobrý deň,

prečítala som si referencie iných spokojných zákazníkov a mojím príspevkom by som rada potvrdila ich pravdivosť. Pán Ondo poradil, pomohol, dodržal čo sľúbil a na čom sme sa dohodli. Počas rekonštrukcie boli majstri milí, ústretoví, čo je tiež veľká devíza pri rekonštrukčných prácach. Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre firmu Rekon-Byt a odporúčame ju aj ďalším záujemcom o rekonštrukciu svojho bývania. Ďakujeme za krásnu prácu a dobrý pocit, že na Slovensku máme skvelých ľudí a kvalitných majstrov, na ktorých sa dá spoľahnúť.


 • Dátum: 27.09.2017
 • Vložil: Ing. Misurova Anna, Brezno
 • Titulok: Kompletna rekonstrukcia bytu.


Prostredníctvom firmy Rekon-byt sme sa rozhodli uskutocnit kompletnú rekonštrukciu nasho 4i bytu a aj ked sme mali spociatku obavy, pretoze sme ich nasli len na internete, rychlo sme zistili ze naša voľba bola správna. Pan Ondo je skvely clovek, od prveho nasho kontaktu posobil velmi zodpovedne a doveryhodne, komunikacia s nim bola vyborna, nasledna realizacia profesionalna, presne podla harmonogramu, super asistencia pri nakupoch sanity, doplnkov a materialu. A aj ked sme my boli po cely cas mimo, udrzovali si vzdy poriadok, tak ze aj susedia chvalili. Nas byt sa znemil na nepoznanie, sme velmi spokojni, vysoko hodnotim hlavne jadro, nadherna praca !! Aj vsetko ostatne je perfektne spravene, az na podlahu, ktora malicko nevysla. Vrele doporucujem tuto firmu aj ostatnym, ktori chcu rekonstruovat a ocakavaju kvalitu, odbornost a spolahlivost. SRDECNA VDAKA CHLAPCI !! :-)


 • Dátum: 22.04.2017
 • Vložil: Peter P. Bratislava
 • Titulok: Rekonštrukcia jadra


Vyjadrujem touto cestou poďakovanie a spokojnosť s vykonanou rekonštrukciou bytového jadra. Rekonštrukcia kúpeľne a WC bola vykonaná aj so zmenou dispozičného riešenia a napriek zložitosti ju f. REKON-BYT zvládla na jednotku. Pri prevádzaní prác dbali na zachovanie výslednej celkovej estetickosti dosiahnutej priestorovým rozložením obkladov, dlažby, ako aj umiestnením sanity. Bezproblémová komunikácia, ústretovosť, dodržanie dohodnutého, férový prístup. Prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov


 • Dátum: 12.03.2017
 • Vložil: Pavol M. (SENEC)
 • Titulok: Kúpeľňa


Ďakujeme za perfektne odvedenú prácu na rekonštrukcii našej kúpeľne. Maximálna spokojnosť, môžeme len a len odporúčať.


 • Dátum: 05.02.2017
 • Vložil: Sylvia F
 • Titulok: Rekonštrukcia-poďakovanie


Dobrý deň,p.Ondo,týmto Vám chcem poďakovať za perfektne prevedenú rekonštrukciu bytu a vyjadriť môj obdiv,že v dnešnej dobe dokážete dodržať heslo: "Čo sľúbim,to splním."

Ste presný,dôkladný,spoľahlivý,ochotný a pomysleli ste aj na detaily ktoré mne ani na um neprišli.

Vďaka vám máme teraz kúpelňu snov,krásnu a bezpečnú pre deti. Obklad je spravený snáď ešte krajšie ako v katalógu. Neťažilo sa Vám vrátiť sa a pomôcť aj s drobnými úpravami navyše mimo dohody;stále s úsmevom na tvári a príjemnou náladou.

Celkovo som mimoriadne spokojná s odvedenou prácou,cenou presne ako sme sa dohodli,prístupom a ak niekedy budeme ešte niečo prerábať,iste sa na Vás opäť s dôverou obrátim a odporúčam Vás každému kto chce mať kvalitne a presne odvedené stavebné práce.

Ďakujem a prajem veľa rovnako spokojných zákazníkov ako som teraz ja.

Všetko dobré,SF


 • Dátum: 02.11.2016
 • Vložil: Kellner
 • Titulok: Kompletna rekonstrukcia bytu


Chlapci z REKON-BYTU chcem sa Vam aj touto cestou podakovat za profesionalne odvedenu pracu na kompletnej rekonstrukcii 4-izboveho bytu.

Ocenujem presnost dohodnutych stretnuti ,seriozne jednanie, spolahlivost, skromnost, flexibilnost a hlavne precizne odvedenu pracu. Pocas rekonstrukcie som bol mimo BA, komunikacia prebiehala iba telefonicky a vysledok prace aj bez mojej kontroly bol perfektny. Ja sa venujem zariadovaniu interierov takze zaujimaju ma hlavne DETAILY a mozem povedat ze tato partia ich zvladla na vybornu.

Byt odovzdali v dohodnutom termine perfektne vycisteny. Nasiel som ich na internete a doporucujem ich dalsim zakaznikom.


 • Dátum: 21.07.2016
 • Vložil: V. Pavlík, Bratislava
 • Titulok: Krásne nové bytové jadro


Chcem sa Vám poďakovať za perfektne odvedenú prácu na našom jadre. Veľmi ma teší, že som sa vo Vás nesklamal a dopadlo to podľa mojich predstáv. V minulosti som mal nepríjemné skúsenosti so stavebníkmi a ostal som voči nim dosť nedôverčivý.

Manželka tú kúpeľňu stále dookola len leští, pravdepodobne ma čakajú ťažké časy a neviem či nebol lepší predsa len ten umakart :D

Túto firmu môžem len a len odporúčať.

V. Pavlík


 • Dátum: 05.03.2016
 • Vložil: František, Pezinok
 • Titulok: Bytové jadro


Ďakujeme za dobre odvedenú prácu a ústretovosť. Sme maximálne spokojní.

Určite odporúčame ;-)


 • Dátum: 02.11.2015
 • Vložil: Martina (Liptovský Mikuláš)
 • Titulok: spokojnost


Prerabali sme jadro a boli sme maximalne spokojni, vyborne odvedena robota, pristup, ochota, prerabka dokoncena este skor ako sa planovalo, ani raz som nemusela ist umyvat chodbu a susedia sa naozaj nemali na co stazovat :) Takze mozem len odporucat a aj budem odporucat ak bude niekto zo znamych a kamaratov rekonstruovat :)


 • Dátum: 22.08.2015
 • Vložil: zuzana PD
 • Titulok: rekonstrukcia bytu


Mozem tuto firmu len odporucit prerabali sme uplne vsetko a nastahovali sme sa do uplne noveho bytu ako keby to ani nebol ten isty perfektny pristup a aj vsetko co sa toho tyka susedia chvalili ze ani hluk nebol prerfekt

Dakujeme


 • Dátum: 20.04.2015
 • Vložil: rod.Kalmanová
 • Titulok: Rekonštrukcia bytu


Vďaka firme REKON-BYT si naplno užívame náš nový a prekrásne prerobený byt. Sme radi, že sme si spomedzi viacerých firiem vybrali práve Vás. Za všetko Vám ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Všetkým, čo chcú rekonštruovať a chcú byť maximálne spokojní s odvedenou prácou, odporúčame túto firmu.

R.Kalman


 • Dátum: 27.03.2015
 • Vložil: Jozef M. SENEC
 • Titulok: Odporúčam


Túto firmu môžem len a len odporúčať. Mne prerábali garsónku v minulom roku a všetko prebehlo bez problémov, tak ako sme sa dohodli. Komunikácia a odvedená práca proste super. Z mojej strany maximálna spokojnosť, tak ako sľubujú :) Prajem veľa zákazníkov chalani.


 • Dátum: 25.11.2014
 • Vložil: Ján Kollár,Prievidza
 • Titulok: Krásne nové jadro.


Prostredníctvom firmy REKON-BYT,sme sa rozhodli realizovať kompletnú rekonštrukciu bytového jadra.A naša voľba bola správna.Od prvého stretnutia som si všimol časovú presnosť stretnutí-realizácie-dokončenie diela.Počas prác-výborná komunikácia a asistencia pri nákupoch vhodnej sanity,doplnkov a materiálu.Práce prebiehali maximálne profesionálne a v dohodnutom čase.Výsledkom je nádherné,nové bytové jadro na kľúč-za pomerne lacný peniaz! Vrelo odporúčam túto firmu-pracujú v nej technicky zdatný,zodpovedný a dobrý ľudia,ktorých je v dnešnom svete málo.Prajem firme REKON-BYT veľa úspešných zakázok.Ján Kollár-Prievidza.


 • Dátum: 09.07.2014
 • Vložil: Natália Bučková, Martin
 • Titulok: Pekná práca


Dobrý deň, chcem sa Vám týmto poďakovať za veľmi pekne odvedenú prácu u nás. Susedia si už pýtali kontakt na Vás,že aj oni budú chcieť prerábať jadro. Vraj keby nebol vyvesený oznam o prácach ani by nevedeli že sa u nás niečo robilo.

Musím pochváliť chalanov za precíznu a kvalitnú prácu,spoľahlivosť a ústretovosť. Bola som milo prekvapená aj z toho že si stále udržiavali poriadok či už v byte (kde sme aj bývali) alebo spoločných priestoroch. Môžem len a len odporúčať !!!


 • Dátum: 19.01.2014
 • Vložil: Michal, Bratislava
 • Titulok: Bytové jadro


Super spolupráca

Perfektne odvedená práca

Maximálna spokojnosť

Ďakujem. Mišo


 • Dátum: 03.12.2013
 • Vložil: Marek (Trnava)
 • Titulok: Rekonštrukcia jadra


Páni, ďakujeme vám za neskutočnú premenu starého jadra na modernú kúpeľňu, WC a kuchyňu. Veľmi oceňujem váš profesionálny prístup a kvalitu odvedenej práce. Ako bonus vnímam cenu a splnenie dohodnutého časového harmonogramu.

S pokojným svedomím odporúčam túto partiu každému, kto chce byť po ukončení práce spokojný s výsledkom.


 • Dátum: 29.11.2013
 • Vložil: Robert (Bratislava)
 • Titulok: Rekonštrukcia bytového jadra


Seriózne a rýchle jednanie, kvalitná práca a spoľahlivosť počas rekonštrukcie. Určite odporúčam


 • Dátum: 24.10.2013
 • Vložil: Marek (Banská Bystrica)
 • Titulok: +++


Absolútna spokojnosť, dobrá komunikácia pred aj počas prerábky kúpeľne, kvalitná robota a celá rekonštrukcia zrealizovaná len v priebehu niekoľkých dní (podstatne skôr ako bolo na začiatku dohodnuté :) )

Určite odporúčame :)


Pridanie hodnotenia

Prosíme každého nášho zákazníka ktorý mal s našou prácou osobné skúsenosti v minulosti, alebo sme Vám práve dokončili rekonštrukciu o pridanie hodnotia. Pomôže to nám, ale hlavne našim potencionálnym zákazníkom. Ďakujeme.

Úvod             Bytové jadro          Rekonštrukcie bytov             Fotogaléria            Kontakt             Recenzie